Avea Hat Devir İşlemi!

Hasan B. |

BTK'nın yeni yayınladığı hat üzerine alma işleminde eşimin kullandığı hat eşimin babasının üzerinedir. Hattı eşim kullandığı için üzerimize almak istiyoruz. Fakat Avea bayilerine gittiğimizde 60 TL gibi bir ücret talep edilmektedir. Eşim hattı yaklaşık 10 yıldır kullanıyor ve hattın vergisi alınırken ödenmiştir. Tekrardan vergi talep edilmesi tamamen kanunlara aykırıdır. BTK'nın aldığı kararda da böyle bir ibare yer almamaktadır. Açık konuşmak gerekirse konuya çözüm bulunmadığı halde eşimin ve kendimin kullandığı hatları iptal ettireceğim.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  16:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ağustos
  12:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş