Avea Hat Değişikliği Hakkında...

Volkan S. |

Taraftar hattımı yine Avea'nın bünyesinde olan hattımı Avea'ya taşıdım. 12.01.2016 Tarihinde Taraftar Hattım Kapandı saat 09.30 gibi saat 22.32 Oldu ve Avea taşıdığım numaram hala kullanılmıyor, Avea prime hattına geçtim 13 saattir iletişimim yok Avea'nın özel bir hattı ve 13 saattir hattımın herhangi bir problemi olmadığını söylediler, 5 kez Avea prime müşteri hizmetlerine ulaştım 2 saatim Avea'nın iletişim merkezinde geçti iletişim merkezindeki kişiler inanılmaz çabaladılar ama sonuç hala sıfır ve 13 saattir hattım iletişime kapanmıştır uyarısı alıyorum. herkes merak ediyor keşke değiştirmez olaydım taraftar hattından Avea prime geçtim ve perişanım 3 senedir kullandığım hattım şu an kapalı.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan S.
  20 Ocak
  11:45

  Şikayetimle ilgili hiç kimse aramadı memnuniyetimi dahi sormadı 50 saat beni telefonsuz bıraktınız ve dönüş dahi yapmadınız nasıl bir kurum anlamadım

 • Volkan S.
  12 Ocak
  22:54

  22.46 ve telefonumda sadece acil çağrılar uyarısı yazıyor. Hat taşıdım ve inanılmaz pişmanım bu gün resmen dünya ile iletişimim kesildi 1 hafta geriye attı hayatımdan ve insanlar ulaşamıyor. 2016 yılına girdik 4.5 g ye geçeceğiz ama ne yazık ki ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum inşallah kimse mağdur olmaz çözüm bulurlar. yalnızca acil çağrılar ne demek ya 1999 yılında bile bu uyarıyı almadım ilk telefon kullandığımda. 4.5 g ye geçicez sayın Avea lütfen yardım edin Not yedek sim kartı da denedim saat 16.00 civarı.