Avea Hat Çekmemesi!

Mustafa Y. |

Avea'ya bölgede hattının çekmediğini ilettim onlarda o bölgeye 2 yıl yatırım planlarının olmadığını söylediler... Bende bunun yazılı olarak mail atılmasını istiyorum dedim onlar bunu yapamayacaklarını söylediler. Taahhüt iptal bedeli ne olacak dediğimde ise önce alınır daha sonra o bedel iade olunur dendi bende bunu Avea.com.tr'den mail atarak ne yapacaklar diye denedim.

14.01.2015 tarihinde hattınız için 12 fatura dönemi için taahhüt tanımlandığı ve 09.01.2016 tarihinde sona ereceği tespit edilmiştir. 09.01.2016 tarihinden önce hattınızı iptal ettirmeniz durumunda gelecek olan son faturanıza cezai bedel yansıyacaktır. Bilginize. Bana bunu yazmışlar... Müşteri memnuniyetı böyle Avea'da.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  09 Ekim
  09:25

  Avea nın oturduğum bölgede çekmediğini ilettim sizin aracılığınızla. Onlarda araştırıp döndüler o bölgeye yatırım düşünülmediğini. Ama taahhüt hakkında bir şey söyleyemeyeceklerini söylediler. o bölgede çekmiyor olduğunu kabul ediyorlar ama taahhüt cayma bedeli almayız denmiyor. Şebeke sorunu olduğunu taahhüt cayma işleri birimine söyleyip beni bu dertten kurtarsınlar... Benim şikayetim hizmet alamadığım hattan taahhüt cayma bedeli ödememek sadece bilgi verildi. Bunu ne diye reddediyorsunuz çözüm sunulmadı ki sadece bilgi verlidi

 • Mustafa Y.
  04 Ekim
  18:05

  Avea nın oturduğum bölgede çekmediğini ilettim sizin aracılığınızla. Onlarda araştırıp döndüler o bölgeye yatırım düşünülmediğini. Ama taahhüt hakkında bir şey söyleyemeyeceklerini söylediler. o bölgede çekmiyor olduğunu kabul ediyorlar ama taahhüt cayma bedeli almayız denmiyor. Şebeke sorunu olduğunu taahhüt cayma işleri birimine söyleyip beni bu dertten kurtarsınlar...

 • 29 Eylül
  15:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Eylül
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş