Avea Hat Açma Kapama Ücreti Alıyor!

Ömer K. |

Son ödeme tarihi 11 kasım 2013 olan Avea faturamı 18 kasımda hattım kapanmadan kredi kartımdan ödedim fakat ertesi gün faturayı ödememe rağmen hattımın kapatıldığını fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradım fakat çok yardımcı oldular. Hattın kapandığını ve faturamı zamanında ödememi söylediler. Hattım açıkken ödeme yapıyorum fakat gene de hattım kapatılıyor.

Eğer Avea 3-5 tl hat açma kapama ücretine muhtaç ise ki ben hattım kapanmadan ödeme yaptım. Bağışlarım 3-5 katını. Ayıp gerçekten. Bir sonraki faturama yansıtılacak olan hat açma kapama ücretinin iadesini rica ederim. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  11:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ömer K.
  01 Aralık
  16:00

  Sadece arayıp iadenin söz konusu olmadığını söylediler.Davacı olacağım.

 • 28 Kasım
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş