Avea Hat Açılışı Yapmıyor!

Emre O. |

Adı geçen şirket İş Bankalılara bir kampanya yapmış bulunmaktadır. Bu kampanya işlemini pi2 organisation adlı şirkete vermiş olup, hem pi2 organisation şirketi hem de koskoca Avea şirketi bir hattın açılışını bir aydır gerçekleştirememişlerdir.

Bu iki şirketin müşteri hizmetleri ise şimdiye kadar gördüğüm en anlayışsız temsilcilerdir.

48 saat sonra döneceğiz dediler dönmediler, yarın hat açılacak dediler 15 gün oldu açılmadı. Pi2 organisation şimdi telefonlara bakmamakta. Bakınız dikkat edin bahsettiğim şey hat açılışı, üstelik evraklar tam olduğu halde.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  16:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ekim
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş