Avea Hat Açılış Bonusunu Kullanamadım.

Abdulkadir Ö. |

25.05.2014'de faturalıdan faturasız hatta geçiş için müşteri hizmetleri,son faturama 20 TL yansıtılacağı ancak bunu 19,8 TL'sinin tekrar hattıma yükleneceği söylendi.Ancak faturasız hatta geçtiğimde bahsedilen miktarın 19,8 TL'nin bonus olarak yüklendiği ve bu parayı tarifeye geçiş için müracaat ettiğimde kullanamadığımı fark ettim. Tekrar 20 TL tekrar lira yatırmak durumunda kaldım. Son faturamda 20 TL'yi bonus olarak mı ödedim ki siz bana hiçbir gerçek işlemde kullanamayacağım şekilde bonus olarak yatırıyorsunuz? Gözümde Avea'nın itibarını azalttı. Hakkımın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulkadir Ö.
  15 Haziran
  20:26

  Sayın Yetkili,

  durumla ilgili bilgi vermek sorunu çözmek değildir. Bir haksızlığa uğradım ve avea da bunun çözümü olmadığını öğrendim sadece.

  iyi çalışmalar

 • 27 Mayıs
  14:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Mayıs
  10:00

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş