Avea Hala Para İadesi Yapmadı!

Cansu Ç. |

Avea jet net aldım ve kullanamadığım için ertesi gün iadesini yaptım. Konuşmalar dinlendi ve ödediğim faturaların iadesine karar verdiler. Tam 10 ay geçti ve para iadesi yapılacağını söyledikleri halde hala yapmadılar.

Her hafta aramama rağmen maalesef olumlu bir sonuç elde edemedim.Bir an önce çözülmesini talep ediyorum. Aradıklarını ve ulaşamadıklarını söylüyorlar. Bu mümkün değil. Avea tarafından bir arama olmadığını da belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  14:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Cansu Ç.
  18 Ocak
  22:00

  umarım bir anönce para iadesi yapılır.madur durumda bıraktınız..gereğinin yapılmasını temenni ederim.

 • 18 Ocak
  14:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş