05 Mart 2013

Avea Hala Para İadem Yapılmadı!

Emniyet mensubuyum, Avea ya EGM tarifesiyle ilgili açılan bir davada alacaklı oldum ve bununla ilgili 19 Kasım 2012 de kullandığım hattıma gerekli belgeleri hazırlayıp Avea Bayine teslim etmem gerektiğini bildirdiler.

Bende üzerime kayıtlı 4 hattım için gerekli belgelerimi Lüleburgaz daki Avea bayi olan Özer Bil.İnş. Şirketine teslim ettim. 3 ay geçti söz konusu iadelerimi alamadım ve bunu Avea merkeze mail yoluyla ilettim, inceleme yaptılar ve taraflarına konu ile ilgili bir talep/belge ulaşmamış şimdi müşteri hizmetleri beni arayarak tekrar gerekli olan belgeleri hazırlayıp vermemi bildiriyorlar.Teslim ettiğim belgeler çöpe gitmiş ama bunu ispat edemiyorum.

Hüseyin 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hüseyin 07 Mart 2013

    Bu konuyu daha önce size ilettim zaten, bana söylediğiniz talep dilekçelerini tekrardan vermek. İşi çocuk oyuncağına çevirdiniz. Tek hattım olsa kabul 4 hattım için 4 ayrı belge hazırlayıp verdim Avea bayiine, hepsimi hiç edildi bu belgelerin nasıl olmaz. Amacınız alacağımızdan dolayı bizi yıldırmak, işi yokuşa sürmek bu çok açık. Ayrıca bu şekilde mağdur bir kaç arkadaşım daha var bizde kendi açımızdan çalışma başlattık gerekli bilgi ve belgeleri toplayıp hakkımızı yasal yollardan arayacağız elbette.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön