Avea Hala Hediyemi Göndermedi!

Sedat D. |

Avea firmasının düzenlemiş olduğu Samsung Galaxy Note 3 kampanyasından yararlandım. Bana şarj paketi kazandığım hakkında bilgi verildi daha telefonu bayiden aldığım 28 eylül 2013 tarihinden. 3 ay olacak ve hala kazandığım hediyemi göndermediler.

Bu konuda defalarca şikayette bulunmama rağmen sağlıklı bir dönüş alamadım. Yok efendim yurt dışından geliyormuş. Bizde yurt dışından sipariş veriyoruz en geç 6 hafta içinde elimizdeki ben Avea'dan bahsediyorum hani kurumsal firmaya.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  16:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Sedat D.
  24 Aralık
  13:04

  Beni aradiniz ama daha ürün elime ulaşmadı küresel sıkıntı var sanırım. gerçi kuryeli gönderiler bir sonraki gün müşteri eline ulaşıyor ama neyse ben bekliyorum. bakalım ne olacak...

 • 18 Aralık
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş