Avea Hala Düzeltme Yapmadı!

Osman M. |

Avea'dan bundan yaklaşık 3-4 ay önce GS Mobile taraftar hattı olan 551 441 **** numaralı hat aldım. Aldığım tarife her yöne 600 dakika ve ücreti 25 Türk Lirasıdır. ikinci faturam 175 tl geldi. 4440905 numaralı hattı arayarak sözleşme süremi geçmemiş olmama rağmen 175 tl faturanın nedenini sorduğum da yanlışlıkla hattım üzerine Avea bayiinden cep telefonu alındığını işlediklerini ve düzeltmek için dosya açtıklarını söylediler.

Yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen düzeltme yapılmadı ve mail adresime eğer ödemezseniz icraya verecekleri konulu posta göndermişler. Bu olaydan dolayı psikolojim bozuldu ve çok rahatsızım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  14:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Kasım
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş