Avea Hala Çekmiyor!

Nida K. |

Yaklaşık beş yıldı Avea hata kullanıyorum kullanımın esnasında geçiş yaptım fakat (büyük hata) tekrar Avea'ya döndüm fakat Avea'da kullanımın talep ettiğim prime tarifeden yararlanmam için onay vermiyorlar ben yıllardır kullanıcısı olduğum bir operatörden istediğim şekilde yararlanamıyorum kampanyasından yararlanamadığım operatörde kalmanın bir anlamı da yok Trabzon da havalananının yakınında yaşıyorum Avea çekmiyor yine de şikayet etmemiştim ama bu son nokta oldu Avea benim için bitmiştir ailemin de Avea kullanımlarını sonlandıracağım hoşça kal Avea. Önce çekim gücünü yükselt bir de call center çalışanlarının kulaklıklarını tamir etti.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  09:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Nida K.
  29 Ağustos
  15:16

  iki anket doldurdum otomatik operatörlerle görüşmek istemiyorum. hala sorunumu çözmediniz gerçekten teşekkür etmek istiyorum en içten duygularla

 • 29 Ağustos
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş