Avea Haksızlık Yapıyor.

Ali A. |

Uzun yılardır Avea ile çalışıyorum. Üzerime kayıtlı şuan bildiğim 2 adet faturalı numara var. Kendi kullandığım numaranı faturası %25 indirimli olmasına rağmen 39 lira. Arkadaşlarım 24,50 liraya 1000 dakika 1000 SMS ve 2 GB internet kullanıyorlar.

Ben bundan yararlanamıyorum. İlla numaramı mı taşıyayım yeni müşteri elde etmek için olanca indirimi yapıyorsunuz elinizdekileri muhafaza etmek için hiçbir şey. En kısa zamanda daha pahalıda olsa farklı bir operatöre taşıyacağım numaramı.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  10:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  15:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş