Avea Haksızca Faturama Yansıtılan Para!

Yeliz İ. |

Facebook'ta gezinirken sponsor linklerden birinde icralık ürünlerden bahsediliyordu. Linki açıp baktığımda telefonuma bir şifre gönderildi siteye bakabilmem için şifreyi girdikten sonra insanları kandırma politikaları başlıyor. Faturama anında benden hiçbir onay alınmadan mobil ödeme özelliği ile 56 TL yansıtıldı. Avea'dan sorgulama ya da ön bilgi kabul et etme gibi hiçbir seçenek yok. Sadece yaptıkları size bir telefon numarası vermek bu numaraya kesinlikle ulaşamıyorsunuz. Avea'yı aradım ilgili yer ile görüşün dediler. Faturama ücretin yansıtılmamasını ücretin iptalini acilen rica ederim iptal edilmediği takdirde gerekli mercilere şikayetimi ileteceğim ve farklı bir operatöre geçeceğim.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  09:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Eylül
  18:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş