Avea Haksız Yüksek Fatura Gönderdi.

Selçuk T. |

5698'den 507576***6 no'lu telefonuma gönderilen mesajlar nedeniyle faturam haksız bir şekilde fazla gelmiştir. Benim kesinlikle bu numaradan mesaj talebim olmadı ve tarafımdan bu numaraya mesaj göndermedim. Avea müşteri hizmetlerini aradım mesajların gelmesini engellediğini söylediler ama ücret konusunda yardımcı olmadılar. Ben bu mesajların kapatılmasıyla beraber bu fatura döneminde yansıtılan haksız ücretin geri çekilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  11:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Haziran
  11:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş