Avea Haksız Yere Para Alıyor.

Abdullah Y. |

Yaklaşık 2 ay kadar önce AVEA denen operatörün 25 TL'lik tarifesine geçiş yaptım. Ancak bizi haberimiz olmadan videoplus denen bir yere abone etmişler. Avea Müşteri Hizmetlerini aradığımda bana İnternet üzerinden bu siteye abone olduğumu söylediler.

Bende böyle bir şeyin kesinlikle olmadığını ve iptal edilmesi gerektiğini söyledim. Konu hakkında inceleme başlatacaklarını ve dönüş yapacaklarını söylediler. (Neyi inceleyeceklerse artık) 1 hafta kadar sonra aradılar ve faturama yansıyan bedelin iptal edilmeyeceğini aboneliğin iptal edildiğini söylediler. Sonuç olarak haksız yere cebimden paramı almış oldular.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  08:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Eylül
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş