Avea Haksız Yere İcraya Verdi.

Ömer Faruk P. |

Bir sene boyunca faturalı hat kullandım memnun kalmadığım için faturasız hatta geçtim bir faturanız var ödedikten sonra geçebilirsiniz dediler ödeme yaptım.Bende geçiş için 20 tl para istediler şikayet ettim almadılar.İşim dolayısıyla sabah 8 akşam 22.00'ye kadar çalışmaktayım bütün işlemlerimi internet üzerinden yapıyorum.

Mayıs ayında telefonuma ödenmemiş borcunuz vardır diye avea web online'dan baktım faturalı hattın numarası girin ibaresi çıktı. Kendi bankam üzerinden ödeme yapmak istedim izin vermedi.Haziran ayında Avea beni icraya verdiğinin belgesi geldi fatura tutarının bedelini bilmiyorum ama 240 tl talep ediliyor. Avukatla görüştüm ödeyip şikayet edeceğim.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  16:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.06.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Haziran
  13:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş