Avea Haksız Yere Hat Kapama ve Yüklü Borç.

Tc Serdar A. |

Ben 1 aylık Avea hattı kullandım. 29 TL olan paketi Mecidiyeköy şubesinden onu aldım be bu paketle ilgili ne bilgi verildi nede açıklama ve ay sonu geldiğinde 60 TL ödeme yaptım internet aşımı olmuş neden başta durma özelliği olmayan bir paket sunulmuyor göz göre göre bu hattı kullandım.

1 ay boyunca değiştirmek için yeni olmasıymış paketi ne değiştirdiler nede de yardımcı oldular mağdur kalıp hattı zorla kapatmaya itildim, bu mudur sizin müşteri anlayışınız, desteğiniz?Siz tüm müşteri ilişkileri çalışanları değiştirin müşteri kaybetmeye alışkınsınız ve şu an yansıyan ceza borcu 120 TL, bunu ya çözün ya da hakkımı her türlü ararım.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  12:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ağustos
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş