Avea Haksız Yere Fazla Gelen Faturayı Düzeltmedi!

Bahar Y. |

Ben daha önce Avea hakkında şikayetimi yazmıştım ama Avea bana dönüş yaptığında yine bir sonuç alamadım. Ben kalitesiz bir hizmete 66 lira ödüyorum yani. Hattın çekmediği hakkında şikayetime böyle bir yatırımımız yok cevabını aldım. Avea bilinmeyen numaralar servisini arayıp hizmet alamadığımı 10 küsür dakika Avea müziğini dinlediğimi belirtmiştim ama yinede faturada bir düzeltilme yapılmadı. Sanırım bir daha Avea asla kullanmayacağım. Ailemde kullanmak isteyenleri uyaracağım. Gerçekten hizmetten hiçbir şekilde memnun değilim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  15:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.02.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Bahar Y.
  13 Şubat
  02:01

  inceleme başlatılmış diye kopyala yapıştır cevap atıyorsunuz ama müşteri memnuniyeti 0. bi geri dönüş yapıp bilgilendirme yapsaydınız bari.

 • 06 Şubat
  09:47

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş