Avea Haksız Yere Düşülen TL'ler!

Gökhan A. |

13.09.2015 tarihinde saat 09:30 sıralarında internet paketim olmadan internete girdim. Bir bankanın web sitesine girdim, sitede online kaldığım süre 1 dakikayı geçmemesine rağmen 5 TL ve 11 TL olmak üzere toplam 16 TL bakiye düşmüştür. Bu ücret normal tarifenin çok çok üstündedir, ortada bir yanlışlık olduğu kesin olarak bellidir zira önceki günlerde internet paketim olmadan dakikalarca internette online kalmama rağmen 0.5 kuruş ve 1 TL arasında düşük ücretler uygulanıyordu. Avea müşteri temsilcilerini 2 defa aradığımda G. hanım ve B. beyle görüştüm, problemimi tespit edemediler ve yapacak bir şey yok dediler. Avea'nın bakiyemden düştüğü bu haksız ücreti iade etmesini talep ediyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  14 Eylül
  13:13

  Kardeşim dalgamı geçiyorsunuz? Gerçek bir kişi ile muhatap olmak istiyorum, otomatik cevap göndermeyin bana.

 • 14 Eylül
  13:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan A.
  14 Eylül
  10:22

  Daha numaramı bile sormadınız, neyin incelmesini yapacaksınız?

 • 14 Eylül
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş