Avea Haksız Yere Alınan Hizmet Bedeli!

Cemile K. |

11,22,29,30 eylül tarihlerinde Altbant TV, Vidyomobi, numara bil ve Gamifive isimleri adı altında tarafıma mesajlar gelmiştir. Herhangi bir onay vermememe ve bir onay mesajı vermememe rağmen hattımın faturasına işlem yapmışım ve sözleşme kurulmuş gibi ücreti yansıtılmıştır. Tarafıma sunulduğu iddia edilen böyle bir hizmete ihtiyaç duymadığım gibi bu hizmeti talep edip onaylamadım. Hakkımda faturama yansıtılan hizmet bedelinin iadesini ve bir sonraki faturamdan düşülmesini talep ediyorum. Aksi takdirde kurumunuz ve ilgili anlaşmalı bulunduğunuz benden haksız 59 TL hizmet bedeli alan kurum ve kuruluşlardan davacı şikayetçi olacağımı bildiririm. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemile K.
  03 Kasım
  03:32

  Türk Telekom çözüm önerisi 1 yıl taahhüt verin size indirim yapalım:)
  1 yılın sonunda Türk Telekom alt yapısını almasına rağmen hiçbir yerde cekmeyen Avea dan kurtuldum...

 • 11 Ekim
  10:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Cemile K.
  03 Ekim
  21:08

  Avea onalrca kişiyi mağgur ediyor:)

 • 01 Ekim
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş