Avea Haksız Ücretlerin İadesini İstiyorum!

Abdulkadir O. |

Adıma kullanmış olduğumuz 0505358*** nolu Avea hattımın Nisan-Mayıs ve Haziran aylarındaki faturalarına Micro Ödeme A.Ş Dijital İçerik adı altında 19,6 TL tutarında para ilave edilmiştir.Bu aylardaki faturam 48 TL geldi. Normalde benim hatlarımın tarifesi 29 TL'dir. Cep telefonundan internete dahi girmediğimiz bir durumda ,bu isimler adı altında kesilen paraların iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Temmuz
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş