Avea Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Güneş A. |

Sınırsız ikili paketimde kullanım hakkım olmasına ve ayrıca paket ücreti olan 10 tl'den fazla (25, TL) bakiyem olmasına rağmen, 03/11/2014 00:00:21 itibariyle 4 SMS'imden ücret kesmiştir. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda paket süremi, kredilerimi ve tarihlerini kontrol ettirdiğimde haklı olduğum teyidini aldım.

Haksız kesilen ücretin iadesi için talep oluşturmak istediğimde böyle bir talep oluşturamayacaklarını beyan etmişlerdir. Konu ile ilgili gerekli araştırmaların yapılarak haksız yere alınan ücretin iadesini kuruşu kuruşuna talep etmekteyim. Ayrıca mobil imza servisinden de 30 günlük kullanılmayan süre ücret aldıklarına dair müşteri hizmetlerine talebim hala sonuçlanmadı.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güneş A.
  12 Haziran
  10:43

  avea\'nın yanıltıcı hizmetlerine aldanıpta kimse numarasını taşımasın. Hala kontörlerim gece 12 ile 12:17 arası düşmeye devam ediyor. o saatlerde arama yapmamaya SMS göndermemeye dikkat ediyorum.

 • Güneş A.
  13 Kasım
  00:03

  Beni Avea dan arayan olmadığı gibi bahsedilen sms de gelmemiştir.

 • 05 Kasım
  13:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.11.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Kasım
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş