Avea Haksız Ücretlendirme Yaptı.

Ali Yavuz Ö. |

5698 diye bir numaradan aldığım arkadaşlık mesajları sonucu internette araştırdığım bu numaradan gelen her mesaj için benden ücret kesildiğini öğrendim. Hemen Avea müşteri hizmetlerini aradım oyun ekranlarında çıkan chat odalarına basıldığında otomatik üye yapıldığını ve bu mesajların geldiğini öğrendim. İptal yapıldığını söylendi fakat ben yine mesajları almaya devam ettim. 24 tl 2 gb pakete 24 tl öderken 55 tl borç çıkardılar mecbursunuz bunu ödeyeceksiniz dediler. Hattınız kapanacak yoksa deyip tehdit ettiler neyse 24 faturam geliyordu onun yerine 55 TL ödedim. Chat hattına üyeliğiniz yok olduğundan onuda iptal ettik dediler anlaştık ama bu ayda 24 yerine 55 geldi de belki bir daha ki ayda 55 TL gelecek?

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  11:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Eylül
  15:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş