Avea Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Sercan S. |

Bu 2. şikayet ve yine aynı konudan çünkü bir sonuca ulaşılamadı. Avea bayisinden 2 tane Fenercell hat aldım ve aradan 3 gün geçmedi genel müdürlükten bir arkadaş arayıp 300 liraya yakın faturanız var bilginiz var mı dedi. 3 günde böyle bir fatura kabul edilemez ve konuşma yapılmadı tarife vardı tarifede tam kullanılmadı dakikalar aşılmadı.

Farklı bir müşteri temsilcisi ise faturanız gözükmüyor size yanlış bilgi vermişler dedi aralarında sanırım iletişim kopukluğu var ve sonra tekrardan bir arkadaş aradı 250 lira faturanız var dedi mail atıyorum size dedi mail attı maildeki faturada 139 tl sizinde kafanı karışmadı mı? Bu fatura yanlış ve kabul etmeyeceğim mahkemeye de başvuracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  21:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Nisan
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş