Avea Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Ahmet V. |

16. 10. 2013 saat 3:30 internete girmişim TL gitmiş. Nasıl girdiğim meçhul hiçbir bilgi yok ki telefonla internete girme olasılığı 0. Neredeyse evde wireless var tel evde direk ona bağlanıyor. Girdiğim siteyi söyleyin diyorum, savcılığa başvurmanız lazım diyor. Ben 6 TL hesabında değilim. Ben bu ana kadar kimseye hakkımı yedirmedim yedirmem de. Bana doğru düzgün bir açıklama yapılmazsa 1 hafta sonra başka bir operatöre geçeceğim.Avea'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  09:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Ekim
  16:00

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş