Avea Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Bülent K. |

Avea faturamı iptal ettirip başka bir operatöre geçtim.Faturamı iptal ettirdiğimde Avea bayilerinde çalışan personellerden birisi hediye olarak 20 TL hesabınıza yüklenecek denildi. 1 hafta boyunca hattımda 20 kuruş yüklü olarak dolaştım herhangi bir bilgilendirme mesajı daha gelmedi bana.

Daha sonra faturam geldiğinde 96.37 TL'lik bir fatura yansıtıldığını gördüm ve bu 20 TL'yi kullanmadığım halde bana ödettiriyorlar.

Ayrıca faturam sınırsız 2GB olaraktı ve baktığımda internet kullanım ücretleri de ekstra olarak faturaya yansımış. 30 dk'lık müşteri hizmetleri konuşmasından sonra oradaki bayanın (M. Hanım) düzgün şekilde açıklama yapamaması üzerine 96 TL'lik faturayı bana ödettirecekler.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent K.
  26 Şubat
  18:27

  Sizin gibi firma olmaz olsun...

 • 26 Şubat
  09:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Şubat
  12:40

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş