Avea Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Aydın Ç. |

Ocak ayına ait faturamı inceledim, servis içerikleri adı altında 41 liralık bir miktar dikkatimi çekti. Avea müşteri hizmetlerini ocağın 20'sinde aradım faturamın daha kesilmediğini kesildikten sonra inceleneceğini söylediler. Bununla ilgili talep formu doldurdular bana döneceklerini söylediler. Dönüşleri de çok ilginç aramak yerine çağrı attılar. Hemen peşinde mesaj gönderdiler ulaşamadıklarına dair.

Neyse ayın 25'inde tekrar aradım. Bu seferde bana oyun uygulamasından oyun aldığım söylendi. Böyle bir satın almanın olmadığını defalarca söylememe rağmen aynı şeyi söyleyip durdular. Telefonumda hiçbir zaman oyun olmadı ve telefon üzerinde herhangi bir satın almada yoktur.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın Ç.
  21 Şubat
  16:03

  tek kelime ile hakkımı sizlere helal etmiyorum... hiçbirşeyde çözülememiştir

 • 19 Şubat
  13:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ocak
  13:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş