Avea Haksız Ücretlendirme Yapıyor.

Oguz Y. |

21.07.2014 tarihinde saat 15.07'de ve 22.07.2014 tarihinde kontörlü hattımdan sadece iki ayrı numaraları çaldırıp kapatarak telefonumu kullandım, her iki durumda da konuşma yapmadığım halde ücretlendirme yapılarak hesabımdan düşülme yapılmıştır, karşı merkezi çaldırıp kapatmaktamı artık ücretlendiriliyor?yoksa Avea'nın bu cüzi kesintilere ihtiyacımı var? 2004 yılından beri abonesi olduğum Avea'dan bir an önce ayrılmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  11:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.07.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Temmuz
  13:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş