Refika K. Teşekkür Mesajı

Şikayetimden 2 gün sonra genelmüdürlükten tarafıma dönüş yapıldı. Henüz çözüm bulunamadı fakat ilgilenmelerinden memnun kaldım. Teşekkür ederim...

Avea Haksız Ücretlendirme Yapıldı!

Refika K. |

3 günlüğüne yurt dışına çıktım wi-fi açık kaldığından 1200 lira faturama yansıdı. Ayrıca internete bağlanamadım sayfalar açılmıyordu. Aradım fakat dönüş yapmadılar diğer operatörler indirim yapıyorlar. Bu tutarı ödemek zorunda kalırsam diğer operatörlerden birine geçeceğim. Bu kadar fazla insanlar mağdur edilmemeli. Gerekirse dava açmayı düşünüyorum umarım ilgilenen olur.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Refika K.
  30 Nisan
  18:48

  Şikayetimden 2 gün sonra genelmüdürlükten tarafıma dönüş yapıldı. Henüz çözüm bulunamadı fakat ilgilenmelerinden memnun kaldım. Teşekkür ederim...

 • 23 Nisan
  14:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Nisan
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş