Avea Haksız Ücretlendirme Hakkında.!!

Mert M. |

Birkaç gün önce aldığım Avea intouch 4 model cep telefonu ne acayip bir şey anlamadım. Su gibi şarj içiyor, çok çabuk ısınıyor dokunmatiği hissedilebilir sertlik istiyor ve ayrıca da şebeke problemi olduğu için nette kafayı yedirditiyor. Olumlu cevap ve sorun giderici bir çözüm teklif edilmezse korkarım bakış açım değişecek ve insanlar arasında konuşmalarımda yeni bir diyalog geliştirme fırsatım olacak.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert M.
  14 Eylül
  16:51

  Ya kim demiş Avea'dan memnunum diye. Yazıklar olsun. Beş para etmez Avea intouch 4 e bir sürü taksitle borçlandım. Yeter artık bugün servise gideceğim. 1 haftalık telefon servise gidiyorsa bana da yazıklar olsun. Şarj sorunu ısınma şebeke çekim internet donma yavaşlama bu kadar sorun var. Dağa taşa herkese anlatacağım bu başıma geleni. Bıktım vallahi bıktım.

 • 04 Eylül
  12:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Mert M.
  04 Eylül
  11:48

  Türkiye şartları dahilinde en çok memnun olduğum tek GSM şirketi aveadır. avea'yı seviyorum.

 • 03 Eylül
  15:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş