Avea Haksız Ücretlendirme!

Könül G. |

Birkaç ay önce Avea operatöründen arandım. Ve Avea'nın 4 GB aylık sadece 39 lira olan kampanyasına abone olup olmak istemediğim soruldu. Kabul ettim. Aylardır anlamadığım şekilde en az 54 lira olmakla bu kampanya için fatura kesiliyor. Bugün şans eseri internette bu kampanya ile ilgili Avea sitesinde araştırma yaptığımda mevcut kampanyanın sadece aynı zamanda TTNET ve Türk Telekom aboneleri için 39 lira olduğu ama geride kalanlar için aylık 52 liralık bir ücretlendirme olduğu belirtiliyor. Bunun dışında da bu ay 122 TL fatura gelmiş ve bunun neden 122 lira olduğu ile ilgili ufak bir fikrim bile yok.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  13:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Ağustos
  16:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş