Avea Haksız Ücret Yansıttı.

Tuğçe O. |

27.01.2014 26.02.2014 tarihinde faturalandırılan 250 TL tutarındaki faturayla ilgili olarak 90 TL civarında internet harcaması yapıldığı belirtilmiştir. Konuyla ilgili olarak internet paketi aldıktan sonra interneti kullanmaya başladığımı belirttim. Yaklaşık 10 dakika içinde 90 TL civarında bir internet kullanımı olduğu belirtildi. İnternet paketi onaylandığına dair mesaj gelmesinin ardından internet kullanımı yaptığımı belirttim. Firma tarafından onay mesajı gelmesine rağmen tarafıma haksız yere faturalandırma yapılmıştır. Konuyla ilgili olarak gerekenin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe O.
  12 Mart
  19:55

  Kesinlikle firmanın vermiş olduğu cevabı kabul etmiyorum.Gereken çalışma yapılmamıştır.

 • 09 Mart
  14:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Tuğçe O.
  09 Mart
  10:30

  Konuyla ilgili söylemler aynı şekilde olmuştur çözüme yönelik değil dir.İtiraz ettiğim söyleme yönelik hiç bir cevap verilememiştir.Bu durumla ilgili olarak yapacağım işlem sözleşmem biter bitmez bu firmadan ayrılmak olacaktır.

 • 08 Mart
  11:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş