Avea Haksız Ücret Talep Ediyor!

Erol K. |

Operatörün faturasız hattından bir kampanya için 1 yıllığına faturalıya geçtim,taahhütüm bitince müşteri hizmetlerinden faturasıza geçmemde herhangi bir sorun olmadığını sürenin dolduğunu söylediler.O zamana kadar faturalarım hep zamanında yatırıldı. Neyse ben faturasıza geçip firmanın tarifesini 30 tl'ye aldım,10.12.13 tarihinde 55,18 tl'lik faturam olduğu mesajı geldi.

Avea müşteri hizmetlerini aradığımda faturalıdan faturasıza geçişte 20 tl alındığını, bu bana söylenmedi. Daha önceden kontrol ettiğimde ödenmemiş bir faturam yoktu. Müşteri hizmetlerini aradığımda görevli biraz dinledi sonra telefonu yüzüme kapattı. Ben faturasıza geçtim. Bu haksız ücretin alınmamasını istiyorum.

Etiketler :

Personel Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol K.
  30 Aralık
  22:40

  TAMAMEN KENDİLERİNİ HAKLI ÇIKARMAYA YÖNELİK BİR TUTUM SERGİLEDİLER. AVEA DAHA HİZMET NOKTASINDA 0 0 0 , KURUMSALLAŞAMAMIŞ BİR FİRMA....

 • 29 Aralık
  13:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Aralık
  15:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş