Avea Haksız Ücret Talebinde Bulunuyor!

Niyazi T. |

506 514 **** hat no'lu R.T. '3 Aralık 2012 de vefat etti. Kendisi babam olur. Hattın faturası otomatik ödemeye tabi idi. Hiç kullanılmadığı halde faturası 5-6 ay faturası ödendi. Mayıs ayında babamın ölüm belgesi ile birlikte yetkili bayiye başvurarak hattı kapattım. Aradan bir kaç ay geçti bir yetkili 48 lira borcunuz var diye bilgi verdi. Ben reddettim ve konu bu güne kadar geldi.

Şirketinizin kullanılmayan bir hattan ücret talep etmesini yadırgadım. Eğer Avea bu parayı kesinlikle talep ediyorsa oğlu olarak ödeyeceğim. Ölmüş bir kişinin çok küçük borcunun peşine düşülmesi beni gerçekten üzdü. Asıl önemlisi bu hat hiç kullanılmadı. Bu konuda takdiri size bırakıyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  17:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Niyazi T.
  10 Aralık
  17:58

  Müğteri hizmetlerinden yetkisiz insanlarla görüştüm. Onlar çözüm getirmeleri beklenemezdi.

 • 03 Aralık
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş