04 Kasım 2014

Avea Haksız Ücret Talebi Ve Müşteri Hizmetleri Yetkilisinin İlgisizliği!

03.11.2014 tarihinde hattıma 40 TL yükleme yaptım. Hattıma tanımlı fenomen paket 04.11.2014 00:00 saati itibari ile yenilenmesi gerekirken yenilenmedi ve o süreçteki kullanımlarım TL olarak hattımdan düşülmüştür ve TL düşümleri an itibari ile bilgilendirilmememiştir.

Konu ile alakalı olarak müşteri hizmetlerinizi arayarak sorunun çözümünü talep ettim ancak müşteri yetkilisi sorunu çözemeyeceğini şikayet kaydı da oluşturamayacağını yüksek bir ses tonuyla tarafıma iletmiş. Sorun çözülmez ise hattımı taşıyacağımı söylemem durumunda siz bilirsiniz gibi işinize gelirse vari bir cevap vermiştir. Avea'nın müşteri memnuniyeti kavramına bu şekilde yaklaşması ilginçtir.

Nurettin 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön