Avea Haksız Ücret Talebi!

Emrah K. |

Avea hattımı taşıdıktan sonra bu hattımda tarife olarak hiçbir indirim almama rağmen son faturama 54 TL fazladan ücret yansıtılmıştır. Tüketici yasalarında ise geçmişte indirim alındı ise sadece alınan indirimler yansıtılır yazıyor. Müşteri danışmanına ne tür bir indirime istinaden bu tutarı alıyorsunuz dediğimde cayma bedelidir ben bir şey yapamam diyor. Şikayet kaydı açın dedim yetkili birisi arar düzeltir, onu dahi yapmadılar. Bu nasıl hizmet bu nasıl adalet. Nerede sizin müşteri memnuniyetiniz?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  11:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Mayıs
  10:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş