Avea Haksız Ücret Tahsili!

Ümmühan Pınar A. |

(Avea hazır kartlı hattımı 5-6 aydır kullanmıyorum. İş bankası kartımda 16/01/2013 tarihinde iki kez 30 TL çekildiğini gördüm. Hattım aktif değil sadece acil çağrı var. Hattıma gelen son mesaj 7. ayda.Kullanmadığım hat için çekilen toplam 60 TL'nin iade edilmesini arz ve talep ederim. )

11 Şubat 2013 başvurum hakkında acilen bilgilendirilmemi ve 60 TL'nin kartıma iadesini arz ederim. 4 Mart 2013 12:28 tarihinde yazıldı.

İş bankası çekilen bedelin iadesi için GSM operatörü ile görüşmem gerektiğini söyledi. Bedelin iadesi talebimi banka da kabul etmedi. Avea haksız tahsil ettiği 60 TL'yi hesabıma iade etmedi. Hattımı servise açmadılar, ne bedeli geri alabiliyorum ne hizmetten yararlanabiliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  09:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.06.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ümmühan Pınar A.
  27 Haziran
  15:45

  hattımdan 500 ü arayamoyorum kapalı zaten...müşteri hizmetlerinden de menü bulamıyorum.Bu sorunu çözünnnn....
  ,

 • Ümmühan Pınar A.
  27 Haziran
  15:41

  Avea tarafından şahsıma iletilen msj aşağıdaki gibidir.Ev telefonum 0216 3834942 cep tel 05322841441 defalarca bildirdim nasıl ulaşamadıklarını merak ediyorum.Reklam ve kampanya için gayet rahat ulaşıyorlar.

  Sayın ÜMMÜHAN PINAR AKYILDIZ,
  Zaman ayirarak bize yazdiginiz için tesekkür ederiz.
  Resmi internet sitemiz olan www.avea.com.tr aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz elektronik postanız tarafımıza ulaşmış olup; konuyla ilgili bilgi vermek için irtibat numaralarınızdan 26.06.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılmış, fakat ulaşılamamıştır.
  Daha detayli bilgi ve tüm sorulariniz için, aninda görüsmek üzere 7 gün 24 saat, Avea hatli cep telefonunuzdan 500'ü, sabit hatlardan ise 444 1 500'ü tuslayarak Müsteri Hizmetleri'mize ulasabilirsiniz.
  Saygilarimizla;
  AVEA Iletisim Hizmetleri A.S.
  Müsteri Hizmetleri Yetkilisi
  IŞIL

 • Ümmühan Pınar A.
  23 Haziran
  11:31

  2013 Şubat Mart ayından beri beni süründürdüler.Reklam için avea hattıma ve turkcel hattıma mesaj gönderiyorlar,ş,kayet konusunda size ulaşamadık diyorlar.Çözüm üreteceklerine müşteri hizmetleri bayiie,bayii müşteri hizmetlerine yönlendiriyor.Müşteri hizmetlerine ulaşmak ta şok zor.Çünkü aktif hattım yok.Ne şifre alabiliyorum ne de avea numaramla ulaşabiliyorum.Haksız çekilen bedelin sorumluluğunu bana yüklemeye çalıştılar.Ben neden kullanmadığım hatta hizmet satın alayım.Hadi bedeli çektiler,o zaman neden hattım aktif hale gelmedi.Kaç kez şikayet ilettim.Bir daha çekmesinler diye ve kötü kullanıma maruz kalmasın diye beni hattı kapatmaya yönlendirdiler.Hattım şimdi kapalı.Ama hala haksız tahsil edilen 60TL iade edilmedi.

 • 19 Haziran
  14:44

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş