20 Mayıs 2015

Avea Haksız Ücret Alıyor!

Bir süre önce eşimle Turkcell'den Avea'nın bir aile tarifesine geçtik. Eşimin numarası sabitlendi fatura ona gelecek bana fatura gelmeyecek şeklinde anlatıldı. Bana ilk ay 5 liraya yakın bir fatura geldi ilk aya mahsus dendi ödedim. Sonra bana her ay düzenli olarak 80/85 kuruş fatura kesildi. 15 TL altında olduğundan bir sonraki aya devredildi. Birkaç ay önce 11880 aradığım için 6 lira fatura geldi.

Bir daha kesinlikle gelmeyecek dendi. Ödedim geçen ay faturalarım devredildiğin için yanlış bilgilendirme yapılmış 80 kuruş ödenmemiş faturam için hattımı kapattılar. Ertesi gün ödedim bu ay hattımı bir gün sonra açtırdığım için 6 TL fatura kesildi.

Ece 207 Okunma

Cevaplar

  • Ece 18 Haziran 2015

    bu ay da 0.24 kuruşluk fatura geldi bana sebebi de çiçek sepetini aramışım. çiçek sepetinin web sayfasına bile girmedim Ciceksepeti.com ilede zerre ilgim yok. işte bu şekilde yalanlarınızla millete açıklama yerine ancak laf ebeliği yapıyorsunuz. terbiyesizler.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön