Avea Haksız Ücret Alımı.

Veysi Y. |

02.09.2015 tarihinde Avea olan faturalı hattımı taahhüt olmadığı için ve bana daha uygun kampanya bulduğumdan dolayı farklı bir GSM operatörüne geçtim. Avea kullandığım dönemde hattımın paket yenileme tarihi her ayın 26'idi. Otomatik ödeme talimatı verdiğim kredi kartının hesap kesim tarihi her ayın 18'idi (Taahhüt olmadığı halde otomatik ödemeyi iptal ettiğim halde Avea kredi kartımdan Şubat Mart Nisan ayı olmak üzere her ay 42.25 lira para çekmiştir kartımdan). Bu dediklerimi belgelerle genel merkeze sunduğum halde bırakın çözüm bulmayı aksini iddia edip bu rakamların alınmadığını söyledi müşteri temsilcisi! Şimdi ben bankadan almış olduğum ekstre bilgileriyle yasal haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  14:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Nisan
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş