Avea Haksız Ücret Aldı!

Öznur B. |

09.07.2015 fatura tarihinde benden haksız bedel 55-65 TL alan firma Avea..Facebook üzerinden zayıflama programı adı altında benden basmam sonucu 2 dk sonra iptal ettim halde faturama yansıtılan miktarı ne yaptıysam olmadı benden aldılar. Aradım müşteri hizmetlerini olmadı. Bayilere gittim olmadı böyle bir şey olabilir mi _? Resmen Avea bu kişilerle ortak haksız yere insanlardan para alıyorlar bunu okuyan 1 yetkili yok mu telefon numaram 554 216 **** faturalarım incelensin miktar görülür cevap bekliyorum yardım.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  15:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Eylül
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş