Avea Haksız TL Kesintisi!

Oğuzhan A. |

Dün 30 TL yükleme yaptım. Saat 19:21 de hattımı telefonuma taktım. Paket satın almak istedim fakat bakiyemin yeteriz yolduğu mesajı geldi. Ben de gece 00:00 da müşteri hizmetlerinı aradım. R******* isimli kişi 19:22 ile 19:24 arası internet kullanımım olduğunu söyleyip liralarımın oraya kesildiğini söyledi. Çocuk azarlar gibi konuşarak sorunuma çözüm bulamadı. 2 dakikada hangi ülkede 30 liralık bir bağlantı olabilir. Eğer param geri yüklenmezse savcılığa şikayette bulunup hattımı kapatacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  16:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ekim
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş