Avea Haksız TL Kesintisi!

Burak A. |

Paketimin yenileceği gün paketimin bittiğine dair herhangi bir bilgilendirme mesajı almadım. Yeterli bakiyem olmasına rağmen mevcut paketim yenilenmedi. Ben paketimin aktif olduğunu düşünerek internette Facebook ve Twitter hesaplarımı kontrol ettim.

54 TL olan bakiyemin 20 TL'ye düşmesiyle Avea çağrı merkezini aradım. 34 TL'nin 10 dakikalık bir internet kullanımına bağlı kesildiği bilgisi verildi. Bu esnada herhangi bir video izlemedim veya indirme işlemi gerçekleştirmedim. Kısacası 34 TL'lik bir kullanım yapmadım. Avea'ya karşı güvenimi sarsan bu olayın telafisini ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum. Aksi takdirde numaramı başka bir operatöre taşıyacağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  13:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Mayıs
  15:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş