09 Eylül 2013

Avea Haksız Tahsilat Yapıyor!

Yaşadığım ses kesilmesi problemi ile ilgili yoğun bir telefon trafiğinden sonra nihayet teknik servisten arandım ve problemin yaşadığım bölgeden kaynaklandığını kabul ettiler. Bir türlü kullanamadığımız görüşme ve internet için ödediğimiz ücret haksız kazanç değil midir? Kullanamadığımız ve bir türlü bağlanamadığımız internet için nasıl oluyor da eşime en üst sınırdan fatura ibraz edilebiliyor? Lütfen bu haksızlık giderilsin Avea!

Abdurrahman 36 Okunma

Cevaplar

 • Abdurrahman 26 Eylül 2013

  11.09.2013 tarihinde arayıp ulaşılamadığım yazılmış, bu doğru değil 11.09.2013 tarihinde daha önce de yazdığım gibi yine aynı teraneler diye yazmıştım sözkonusu tarihte saat 12 civarlarında arandım ve hiç bir bilgi verilmediği gibi herhangi bir mesaj da tarafıma gönderilmedi. Kısacası Avea ya taahhüt süremin dolmasını bekliyorum. Müşteriye verdikleri değer bu kadarmış?

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Abdurrahman 16 Eylül 2013

  Yine aynı teraneler, müşteri hizmetlerinden arandım, çözüme yönelik hiç bir iş ve işlem hakkında bilgi verilmedi. Sizi bilgilendirdik dediler.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön