Avea Haksız Tahsilat!

Önder E. |

Avea faturamı online işlemlerinden ödedim ve oradan otomatik ödeme talimatı verdi. Kredi kartımı incelediğimde Avea çağrı kart ücreti altında 1,01 liralık bir fatura dışında bir ödeme çekmişler. Bununla ilgili Avea'yı aradığımda fatura detayları dışında şikayet alamayacaklarını söylediler. Özellikle belirttim benden ekstradan bir ücret tahsil etmişsiniz bunun için şikayette bulunmak istiyorum dedim ama call center görevlisi fatura detayları dışında şikayet edemiyeceğimi belirttiler.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  14:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Haziran
  16:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş