Avea Haksız Para Talebi!

Murat A. |

23.07.2014 tarihinde numaramı Avea'dan Vodafone'a taşıdım. Avea hala fatura göndermeye devam ediyor. Kullanmadığım günleri de fatura etmiş. Müşteri hizmetlerini aradım. 1 günde kullansanız 1 aylık fatura ödersiniz diyorlar. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Yok mu arkadaş bunun çözümü? Bu faturayı ödemeyi düşünmüyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  02 Eylül
  16:39

  Sağolsunlar AVEA dan aradılar bu parayı ne olursa alacaklarını söylediler. böylece yardımcı olmuş oldular. ödememek için yollar arıyacağım. bu para tam anlamıyla HAKSIZ KAZANÇ dır.

 • 02 Eylül
  14:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Eylül
  13:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş