Avea Haksız Para Alıyor!

Selim E. |

Bana bilgi verilmeden internet paketi aktif hale getirilmiş, 10 katı faturaları ödedikten sonra zor olsa da müşteri hizmetlerine bağlandım, bunun nedeninin internet kullanmam olduğunu söyleyince şok oldum çünkü sadece evde kendi internetimden bağlanıp herhangi bir palet üyeliğini onaylamamıştım verilen cevap akıllı telefon kendisi aktif yapmış olabilir dendi halbuki ben tüm wap ayarları kapamıştım , buna RAĞMEN geri dönüş yapmadılar ben tekrar zorda olsa müşteri hizmetlerine bağlandım ancak yine cümleyi kullandılar, üstüne maille durumu bildirmeme RAĞMEN.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  15:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Selim E.
  29 Mayıs
  22:31

  malesef ne maille nede telefonla geri dönüş yapılmadı ve hala aynı tarife uygulanıyor,AVEA HARAÇ almaya devam ediyor

 • 15 Mayıs
  13:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş