Avea Haksız Mesaj Ücreti Yansıttı.

Cüneyt K. |

Faturamda 7 adet sms mesajı gördüm. 15 tl vergiler hariç. Avea müşteri hizmetlerini aradım. Bana telefonumun kendi kendine göndereceğini söylediler. Ben bu telefonu 1,5 senedir kullanıyorum bilgisayar programcılığı yapıyorum yani kısaca demek istiyorum ki telefonumda ayarları bozacak bir şey yapmadım telefonum da sağlam. Bunu bilecek kadar bilinçliyim. Turkcell'i terketmiştim seneler önce sadece bu yüzden faturam bir şekilde kabarıyordu orada da. Avea'da zenginledi tabi logo değişti reklamlar coştu şimdi de faturalar kabarmaya başladı. 26 tl gelen faturam 51 tl geldi.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  16:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  13:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş