Avea Haksız Kontör Kesintisi Yapıyor!

Ercan K. |

Hattımda 20tl bakiye varken sabah uyandığımda 0 tl gösterdi ve internet kullanım parası kesildiğine dair bilgi geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda wifi olan evimde gece 04.00'te internet kullanımı olmuş olabilir vs. gibi şeyler söylendi ve internet kullanım hakkında bilgi almak istediğimde savcılığa başvurmamı söylediler.

20 tl lira için kimsenin 1000tl avukat parası vermeyeceğini bildikleri için işin kolayını bulmuşlar ve insanları mağdur ediyorlar. 6 saatte 20 tl internet parası kesiyorlar paketi olmayan birisi aylık 2400 tl internet parası ödemesi gerekiyor. Avea'nın mantığına göre bu kadar saçma bir şey olamaz.Yetkili kişi teşrif edip görüşmedi bile O yüzden Avea'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  17:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Haziran
  14:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş