30 Aralık 2014

Avea Haksız Kesinti Yaptı!

05059132*** no'lu Avea hattımdan Gamifive adlı site adına hesabımdan haberim olmadan 15 TL para çekilmiştir. Hiçbir onayım alınmadan Avea tamamen kendi anlaşmalı olduğu oyun sitesi ile birlikte hesabımdan para çekmiştir.

Müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum görüşmede hesabımdan bu kadar kolay para çıkamayacağı konusunda bayağı tartıştık. En sonunda bu site ile anlaşmalı olduklarını söylediler bana. Bu paranın derhal iadesini, aksi takdirde hakkımı yasal yollardan arayacağımı beyan ederim.

Tuba 136 Okunma

Cevaplar

  • Gamifive Temsilcisi05 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, 2924940 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmıştır. Kullanıcıya gerekli bilgiler iletilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön