Avea Haksız Kesinti Yapıyor!

Cemalettin O. |

18 temmuz 2014 tarihinde yıkılan pakette bulunan 1 GB internet kullanım hakkım haksız kesintiye uğramıştır. Avea Saat 02-06 arası verdiği sahur internet paketini kullanırken herhangi bir bilgilendirme olmaksızın (bilgilendirmeden kastım sahur internet hakkınız bitmiştir mesajı) üstelik sadece benim normal paketimdeki internet hakkımdan kesinti yapılıp sahur kampanyası arka plana atılmıştır. Amacım 3 - 5 kuruş değil halk üzerine yapılan bir istismara bir dur çabasıdır. Gerekirse Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurup hakkımı arayacağım

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  12:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Temmuz
  11:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş